У Харкові проводять безкоштовні екскурсії для жителів міста
22 жовтня 2018 11:09 Місто
У Харкові проводять безкоштовні екскурсії для жителів міста Безкоштовні соціальні екскурсії для жителів Основ'янського району міста Харкова провели 17 та 18 жовтня.

Екскурсанти відвідали Свято-Успенський собор, храм Святих Жінок-Мироносиць, собор Успіння Пресвятої Діви Марії, Свято-Покровський собор і Покровський монастир, а також ознайомилися з Художньо-меморіальним музеєм І. Ю. Рєпіна, Свято-Покровським собором і штабом військових поселень в місті Чугуєві (Харківська область). Учасникам екскурсій розповіли про історію, архітектуру та значення культурних установ, які вони відвідали.

Практика проведення соціальних екскурсій буде продовжена в 2019 році.

Екскурсії проведені за результатами прийому жителів Основ'янського району Харківським міським головою Геннадієм Кернесом, а також в рамках Програми зміцнення позитивного міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва міста Харкова на 2018 - 2020 роки.

Організатори екскурсій - Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради і міський туристично-інформаційний центр КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини