У Харкові проводиться масштабна реконструкція парків і скверів
10 червня 2020 13:53 Інфраструктура
У Харкові проводиться масштабна реконструкція парків і скверів У 2020 році в місті планують провести реконструкцію 11 парків, скверів та зон відпочинку.

Як повідомив сьогодні, 10 червня, журналістам директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, ремонтні роботи на більшій частині об'єктів вже ведуться і будуть завершені до кінця літа.

Зокрема, розпочато реконструкцію скверів біля БК «Металіст», «Перемога», скверів Холодногірського, на бул. Юр'єва, «Коцюбинського» (вул. Пушкінська), «Конотопського» (на Новій Баварії), фонтану біля Палацу спорту. Також цього року будуть оновлені центральна алея в парку «Зелений гай», Гімназійна набережна від пров. Подільського до вул. Університетської. Крім того, найближчим часом в оновленому Саржиному яру відкриють ще один новий туалет, а восени - другу чергу велоестакади.

«Я думаю, що до початку осені харків'яни побачать результати нашої праці. Також зараз ведуться активні роботи в сквері на площі Свободи. Реконструкція цього об'єкта йде в максимальному режимі», - зазначив Олексій Богач.

Нагадаємо, сьогодні Харківський міський голова Геннадій Кернес відвідав Молодіжний парк після реконструкції. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини