У Харкові провели першу військову виставку-аукціон, аби допомогти дітям
01 червня 2022 13:07 Суспільство
У Харкові провели першу військову виставку-аукціон, аби допомогти дітям Вперше з початку війни сьогодні, 1 червня, у Харкові провели виставку-аукціон «Нескорене мистецтво».
Захід пройшов за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та керівництва області. На аукціоні представили роботи художників з колекції галереї «АВЕК». Кошти, зібрані з продажу картин, спрямують на підтримку дітей, які перебувають на лікуванні у харківських медичних установах, на допомогу ЗСУ та відновлення розбитого окупаційними військами парку «Фельдман Екопарк».

На відкритті аукціону Ігор Терехов зазначив, що війна об'єднала політиків, волонтерів, благодійників, які хочуть одного - допомогти українцям та наблизити перемогу рідної країни. І ця подія - тому підтвердження.

«Діти - це не майбутнє, це наше сьогодення. Ми завжди відзначали у місті День захисту дітей на пл. Свободи, а цього року бачимо смерті, поранення, руйнування. Низький уклін усім, хто займається волонтерством, благодійністю, збирає гроші та віддає їх нужденним, воїнам ЗСУ. Разом ми - українська нація, яка відстоює право на життя наших дітей на пам'ять про наших предків. Я впевнений, що сьогоднішній ауцікон - це лише початок відродження нашого міста та країни», - наголосив міський голова.

Олександр Фельдман зазначив, що разом харків'янам під силу вирішити багато проблемних питань, відновити місто після перемоги та повернути свято на його вулиці.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини