У Харкові проходять змагання зі стрільби з лука на Кубок міського голови
11 серпня 2017 16:03 Спорт
У Харкові проходять змагання зі стрільби з лука на Кубок міського голови Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок міського голови м. Харкова» проходять з 10 по 13 серпня на базі СДЮСШОР «Комунар».

У змаганнях беруть участь близько 100 спортсменів з 6 областей України.

Уже відбулися кваліфікаційні раунди в класичному луці, на яких серед чоловіків з однаковою кількістю очок (608) лідирують Віктор Рубан і Олександр Яценко. Третє місце, з розривом в чотири очки, посів вихованець школи «Комунар» Артем Мелехов.

Кращою серед жінок в цьому виді програми стала також вихованка «Комунара» Анастасія Волобуєва, яка набрала 623 очки. З різницею в 12 очок на 2-му місці - вихованка Школи вищої спортивної майстерності Дар'я Павличенко, на 3-му місці - Катерина Дубровіна, яка набрала 604 очки.

Завтра, 12 серпня, представники класичного і блочного лука боротимуться за медалі в особистій першості. Початок змагань - о 9:30.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.