У Харкові проходять благодійні виставки-аукціони на підтримку дітей в зоні АТО
12 серпня 2015 11:49 Суспільство
У Харкові проходять благодійні виставки-аукціони на підтримку дітей в зоні АТО Виставка-аукціон експонатів із зони АТО відкриється 13 серпня в харківській галереї «Костюринський провулок».

Як повідомили організатори, лоти на аукціоні - це експонати, які команда волонтерів привезла із зони бойових дій. «Діти і професійні майстри перетворили бойові «сувеніри» на справжні шедеври інтер'єру. Тепер це не тільки частина історії, це мистецтво, яке змінює майбутнє на краще», - зазначають організатори.

Також в рамках виставки пройдуть творчі майстерні та тренінги. Зібрані кошти будуть направлені на допомогу дітям в зоні АТО для підготовки до школи.

Триватиме виставка до 22 серпня, продовженням її стане ще одна виставка-аукціон під назвою «Єдина родина - єдина країна».

Крім того, в галереї «Мистецтво Слобожанщини» 14 серпня пройде заключний аукціон у рамках благодійної виставки-продажу «Заради миру!». На аукціоні будуть представлені роботи харківських майстрів: живописні та графічні картини, скульптури, настінні годинники, декоративні ящики і гільзи, перетворені на янголят і багато іншого. Все це зможе придбати кожен бажаючий. Всі лоти помічені спеціальною позначкою, які поділяють потреби, на які підуть виручені кошти.

Зібрані кошти з аукціону будуть передані на капітальний ремонт дитячого садка «Веселочка», в який ходять 92 дитини військових, 56 з яких - діти батьків, які воюють в зоні АТО, і на допомогу бійцям 92-ї окремої механізованої бригади.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини