У Харкові проходить загальноміський суботник
20 квітня 2019 10:56 ЖКГ
У Харкові проходить загальноміський суботник Загальноміський суботник в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» проходить сьогодні, 20 квітня, в усіх районах Харкова.

У ньому беруть участь представники виконавчих органів Харківської міської ради, районних адміністрацій, депутати, працівники комунальних підприємств, різних установ, студенти та харків'яни.

Як повідомив секретар Харківської міської ради Олександр Новак, крім прибирання листя на вулицях, а також в зонах відпочинку планується провести цілу низку робіт, включаючи фарбування лавочок, урн і інших елементів благоустрою, а також обрізку дерев і висадку квітів.

«Сьогодні ми вийшли з гарним настроєм на загальноміський суботник. Ми плануємо поприбирати в усіх парках і скверах міста, пофарбувати об'єкти, розташовані в зонах відпочинку, вивезти сміття, яке накопичилося після зими, провести обрізку дерев і посадити квіти. На тих об'єктах, де заплановані роботи, ми наведемо порядок і в такий спосіб створимо всі умови для комфортного відпочинку харків'ян і гостей нашого міста», - зазначив Олександр Новак.

Так, співробітники і директори департаментів міської ради прибирають територію у Журавлівському гідропарку. За словами заступника міського голови - керуючої справами виконавчого комітету міської ради Тетяни Чечетової-Терашвілі, на цьому об'єкті наводять лад понад 250 чоловік. Також у роботах задіяна спецтехніка, яка вивозить сміття і листя.

«Сьогодні вийшли на суботник все виконавчі органи Харківської міської ради, комунальні підприємства та депутати. Також до нас приєдналися і активні харків'яни, які своєю працею і роботою роблять наше місто чистішим і красивішим. І як каже Харківський міський голова Геннадій Кернес, ми працюємо на результат, і наш результат - це гарне, упорядковане і комфортне місто», - підкреслила Тетяна Чечетова-Терашвілі.

Зазначимо, весняне прибирання території проходить у всіх районах міста. Зокрема, лад наводять у Саржиному яру, на схилах Новоіванівського мосту, в парку Перемоги, Карпівському саду, в парку «Зустріч» та парку ім. Маяковського, на вулицях Академіка Павлова, Військовій, Гімназійній набережній та ін. Всього в суботнику беруть участь більше 24 тис. людей. У роботах задіяно понад 200 одиниць техніки.

Друкувати
Останні новини