У Харкові проходить великий ярмарок спорту
08 вересня 2018 13:43 Спорт
У Харкові проходить великий ярмарок спорту V Спортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця» проходить сьогодні, 8 вересня, у Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

Для харків'ян ярмарок став традиційним святом спорту. Цього року територію парку розділили на три функціональні зони - центральну алею, де представлені різні види спорту, спортивні майданчики, де проходять турніри, а також зону бойових мистецтв. Таким чином, можна вибрати для себе будь-який новий спортивний напрямок, яким хочеться займатися, отримати всю необхідну інформацію від тренерів, ознайомитися з місцем розташування спортивних установ, графіком проведення занять і записати на секції своїх дітей. 

У цілому, за словами заступника міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтина Лобойченка, ярмарок поставив рекорд за кількістю учасників - 102 спортивні організації та федерації, що ще раз підтверджує любов харків'ян до спорту і сімейних спортивних заходів. 

Старт ярмарку дали олімпійські чемпіони Віктор Рубан, Олександр Сердюк, Ксенія Сидоренко та Григорій Гусаров. Також до заходу приєднався відомий український ведучий, лідер спортивного руху «JuniorZ» Олександр Педан, який провів для городян ранкову зарядку.

«Спортивний ярмарок - це подія в спорті №1, і Харків - спортивна столиця України. З цим я вас вітаю. Сама спортивна молодь, мій респект вам », - сказав зі сцени ведучий.

Приєднався до заходу і Харківський міський голова Геннадій Кернес, який поспілкувався з городянами, які там гуляли, і спортсменами, які виступають на ярмарку.

Їх там сьогодні багато. У парку представлені бадмінтон, біатлон, американський футбол, художня гімнастика, фехтування, стрільба з лука, атлетика, вітрильний спорт, веслування, синхронне плавання, авіа- і автомодельний спорт, бейсбол і софтбол, шашки, шахи, деберц, спортивні нарди та інші види спорту. Можна поспілкуватися з представниками різних фітнес-клубів, танцювальних шкіл міста.

Зону бойових єдиноборств презентують 32 спортивні організації, серед яких - з боксу, дзюдо, тхеквандо, самбо, джиу-джитсу, кікбоксингу, капоейри, змішаних єдиноборств, рукопашного бою. На спортивних майданчиках проходять турніри та показові виступи з міні-футболу та бамперболу, волейболу, фрізбі, гандболу, баскетболу, сумо, настільного тенісу, петанку та воркауту. У скейт-парку виступають представники урбан-культур. 

«У міста великі плани з розвитку спорту. Ми постійно тримаємо руку на пульсі - це проведення багатьох змагань, відкриття нових клубів за місцем проживання, шкільних стадіонів, стадіонів у дитячих садках та інших об'єктів, які допомогли б людям займатися спортом. Люди, які ведуть здоровий спосіб життя, люблять спорт, побувавши на цьому ярмарку побачать різні можливості того іншого клубу, спортивного товариства і, можливо, знайдуть заняття, які шукали. Сьогодні гарна погода, яка дає стимул приєднається до заходу всім бажаючим», - сказав на ярмарку Геннадій Кернес.

Зазначимо, що ярмарок спорту проходити протягом усього дня. Приєднатися до нього можуть усі бажаючі. Підкріпитися можна на фуд-кортах здорового харчування.

Нагадаємо, що також сьогодні на стадіоні «Зірка» стартував дводенний фестиваль бігу «Strong Run 2018». 

Друкувати
Останні новини