У Харкові проходить сімейний фестиваль «МамоТатоФест»
04 жовтня 2018 09:54 Суспільство
У Харкові проходить сімейний фестиваль «МамоТатоФест» Перший загальноміський сімейний фестиваль «МамоТатоФест» проходить у Харкові.

Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, проект «МамоТатоФест» став одним з переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2018 року.

У рамках фестивалю пройшов конкурс української пісні «Слобожанська колискова», у якому взяли участь близько 30 колективів і сольних виконавців, які надіслали відео колискових у своєму виконанні на сайт заходу. Також відбувся фестиваль дитячого малюнка «Мій чарівний сон», де близько тисячі дітей намалювали те, як вони бачать сімейні цінності. Їхні роботи зібрали для виставки.

6 жовтня у всіх районах Харкова пройдуть семінари з виховання дітей, підвищення фінансової грамотності дітей і батьків, а також різні майстер-класи. Участь у всіх заходах - безкоштовна. З переліком установ, де вони відбудуться, можна ознайомитися на сайті фестивалю. 

Закриття «МамоТатоФеста» відбудеться 7 жовтня в Палаці студентів Національного технічного університету «ХПІ» (вул. Пушкінська, 79/1). На заключному концерті виступлять танцювальні колективи міста, переможці конкурсу «Слобожанська колискова» та тріо «Купава», а також відбудеться церемонія нагородження учасників фестивалю.

Перед початком концерту в Палаці студентів пройдуть майстер-класи для всієї родини. Початок - о 16:30, початок гала-концерту - о 17:30. Вхід - вільний.

Фестиваль організований громадською організацією «Центр розвитку «Майбутні генії» за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини