У Харкові проходить міжнародний турнір серед тенісистів-візочників
14 квітня 2017 11:12 Спорт
У Харкові проходить міжнародний турнір серед тенісистів-візочників Відкриття Міжнародного професійного турніру «Kharkov Open» для тенісистів-візочників відбулося сьогодні, 14 квітня, в ТК «Спорт & Корт».

У відкритті взяла участь заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. Вона зазначила, що цей турнір проходить в Харкові вчетверте, і цього року в ньому беруть участь представники восьми країн.

«Це велика гордість для Харкова та громадської організації «Креавіта», яка організовує ці змагання. Турнір «Kharkov Open» важливий для всіх. Здорові люди, дивлячись на успіхи цих спортсменів, можуть задуматися над тим, який спосіб життя вони ведуть. Люди, у яких є проблеми зі здоров'ям, зрозуміють, що безвихідних ситуацій не буває і можна жити в радість собі і людям. Разом з учасниками цього турніру ми стаємо добрішими, краще. Вони викликають величезну повагу, і Харків з великою гордістю приймає їх», - зазначила віце-мер.

Віце-президент міської громадської організації «Креавіта» Олена Шингарьова повідомила, що турнір проходитиме три дні, до 16 квітня. За перемогу змагатимуться 16 чоловіків і вісім жінок - тенісистів з України, Латвії, Молдови, Греції, Ізраїлю, Туреччини, Фінляндії та Польщі.

Спортсмен з Польщі Альбін Батицький бере участь в турнірі з першого року його проведення. За його словами, він отримав уже три перемоги і на цей раз збирається посісти перше місце. Альбін Батицький зазначив, що грає в гольф, любить подорожувати і вже 18 років грає в теніс. «Коли мені було 20 років, у мене сталася травма хребта, я думав, що робити - у мене дружина, синові один рік. Потрібно не замикатися в собі, займатися спортом, не здаватися. Потрібно жити активно. Головне - бажання. Я був в Австралії, Новій Зеландії, Америці. Я воджу машину, люблю подорожі, не потрібно замикатися в собі», - підкреслив Альбін Батицкий.

Зазначимо, що турнір проходить за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Довідка. Турнір «Kharkov Open» - це Міжнародний професійний турнір для тенісистів на інвалідних візках. Офіційно входить до плану тенісних турнірів International Tennis Federation і проходить як частина світової професійної серії «UNIQLO Wheelchair Tennis Tour».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини