У Харкові проходить форум «Build & Energy. Kharkiv Expo 2017»
27 вересня 2017 13:35 Місто
У Харкові проходить форум «Build & Energy. Kharkiv Expo 2017» Найбільший у Східній Україні енергетичний форум «Build & Energy. Kharkiv Expo 2017» проходить 27-28 вересня у Харківському палаці спорту (пр. Петра Григоренка, 2).

Метою заходу є презентація представникам малого та середнього бізнесу, органів влади успішних прикладів в реалізації проектів у галузі енергоефективності, залучення національного та міжнародного фінансування, пошук зарубіжних партнерів для реалізації спільних проектів.

На форумі та спеціалізованій виставці, яка також проходить у Палаці спорту з 27 до 30 вересня, очікується близько 5 тис. відвідувачів, понад 115 підприємств-учасників з 14 міст України - Харкова, Києва, Одеси, Полтави, Кривого Рогу, Кременчука та ін.

Протягом двох днів численні експерти, представники міжнародних проектів і фінансових установ, малого і середнього бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування обговорюватимуть проблеми енергоефективності та зеленої енергетики, кращі технології та інноваційні енергетичні проекти.

Як зазначив під час відкриття форуму заступник директора Департаменту економіки та комунального майна Дмитро Гармаш, питання енергоефективності є одним із пріоритетів діяльності Харківської міської ради.

«Харків приєднався до глобальної програми «Угода мерів», основна мета якої - скорочення викидів вуглекислого та інших парникових газів на 30% до 2030 року за рахунок заходів з підвищення енергоефективності. Крім того, міська влада працює над створенням інструментів допомоги для харків'ян. Так, торік ми почали дві програми щодо так званих «теплих кредитів» - це компенсація облікової ставки НБУ та тіла кредиту для жителів багатоквартирних будинків і ОСББ. Зараз міський голова доручив створити муніципальний енергетичний план, який буде спрямований на підвищення ефективності внутрішнього і зовнішнього освітлення, модернізацію бюджетної та житлової сфери», - повідомив Дмитро Гармаш.

Учасників заходу чекають презентації та практичні семінари від компаній-виробників обладнання.

У березні 2018 року планується проведення другої виставки «Build & Energy. Kharkiv Expo».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини