У Харкові проходить фестиваль-конкурс бального танцю на Кубок міського голови
13 жовтня 2019 20:25 Міжнародне співробітництво
У Харкові проходить фестиваль-конкурс бального танцю на Кубок міського голови Ювілейний XV Міжнародний фестиваль-конкурс бального танцю «Кубок Харківського міського голови-2019» проходить сьогодні, 13 жовтня, в спорткомплексі «Локомотив» ім. Г. Кірпи.

У другий день змагань на паркет вийшли фіналісти фестивалю - понад 20 найсильніших танцювальних дуетів з Італії, Польщі, Великої Британії, США, Болгарії, Білорусі та України.

У церемонії відкриття фінальних змагань взяли участь заступник Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко і директор Департаменту міжнародного співробітництва Віктор Рудь.

«Ми вдячні за участь у фестивалі нашим містам-партнерам. Дуже приємно, що такі масштабні заходи проходять у Харкові. Цей турнір дуже важливий для нас як з точки зору популяризації здорового способу життя та розвитку спорту, так і для розширення співробітництва з нашими іноземними партнерами. Бажаю всім танцювальним парам перемоги», - зазначив Костянтин Лобойченко.

Як підкреслила заступник директора Депармтента міжнародного співробітництва Юлія Згурська, організовувати різні культурні заходи спільно з іноземними партнерами в Харкові вже стало традицією.

«Ми впевнені, що завдяки таким культурним проектам встановлюються не тільки міжнародні відносини, а й розширюються ділові конаткти. Ідея проводити Кубок мера з бальних танців народилася в місті 17 років тому, і з кожним роком формат цього фестивалю розширюється. З дня заснування турніру в ньому вже взяли участь понад 50 тисяч танцювальних пар з різних країн», - повідомила Юлія Згурська.

Також сьогодні в рамках фестивалю відбувся традиційний командний матч між містами-учасниками. Перед глядачами і суддями виступили танцювальні пари з міст-партнерів Харкова: Мінська (Білорусь), Болоньї та Венеції (Італія) та Варни (Болгарія).

Родзинкою сьогоднішньої програми став виступ італійського артиста Сальваторе Лампітеллі та заслуженої артистки України Вікторії Вєннікової.

Нагадаємо, відбірковий етап змагань за Кубок міського голови відбувся 12 жовтня. У ньому взяли участь понад 1,5 тис. танцювальних пар з Італії, Польщі, Великої Британії, США, Болгарії, Білорусі та України.

Також в рамках фестивалю відбувся Кубок світу WDC (Міжнародний танцювальний комітет).

Довідка. Перший Міжнародний фестиваль-конкурс спортивного бального танцю «Кубок Харківського міського голови» відбувся в 2004 році на честь 350-річчя заснування Харкова. З 2004 по 2012 рік змагання, що проходили в Харківському палаці спорту, зібрали понад 20 тис. спортсменів різних вікових груп, призерів і чемпіонів України, переможців першостей Європи та світу. Захід проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини