У Харкові проінвентаризують камери відеоспостереження
19 грудня 2019 10:11 Інфраструктура
У Харкові проінвентаризують камери відеоспостереження У рамках міської програми «Безпечне місто» у Харкові планують провести інвентаризацію всіх відеокамер.

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот, на минулій сесії міської ради було внесено низку змін до програми електронного урядування у зв'язку зі створенням Департаменту цифрової трансформації.

Зараз камери встановлюють різні департаменти, комунальні підприємства, і департаменту потрібно систематизувати цю роботу. Планується створити єдине положення і порядок поводження з відеокамерами.

Олег Дробот зазначив, що єдина мережа дозволить підвищити безпеку - швидше знаходити злочинців, контролювати ситуацію на дорогах.

«Міський голова Геннадій Кернес давно поставив пріоритетне завдання - забезпечення безпеки у Харкові. Є програма «Безпечне місто», суть якої полягає в установці великої кількості камер, які фіксуватимуть, що відбувається на території міста. Ми думаємо про те, щоб працювати, у тому числі, з приватним бізнесом і знайти спосіб використовувати для забезпечення безпеки їхні камери. Це питання потрібно вирішувати і з державною правоохоронною системою. Ми комплексно підходимо до питання безпеки», - розповів Олег Дробот. 

Нагадаємо, що також Департамент цифрової трансформації реалізує низку проєктів - «Цифрова грамотність», «Е-малятко», «Cashless», «E-health». Детальніше можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини