У Харкові продовжується ремонт мереж холодного водопостачання
12 травня 2020 11:58 ЖКГ
У Харкові продовжується ремонт мереж холодного водопостачання Близько 4 км внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання було замінено з початку 2020 року в Харкові.

Про це повідомив начальник управління з обслуговування внутрішньобудинкових мереж КП «Харківводоканал» Валерій Харлан.

За його словами, бригади підприємства провели заміну внутрішньобудинкових трубопроводів у великих обсягах в 53 житлових будинках міста, зокрема, на 14 з об'єктів - у Шевченківському районі. Так, напередодні свят комунальники завершили ремонт внутрішньобудинкових мереж за адресою: вул. Ахсарова, 1-б.

«В цьому будинку з першого по четвертий під'їзди було замінено близько 150 м водопровідних труб, врізки в стояки тощо. Роботи тривали близько 10 днів. В ході ремонту ми проклали новий поліетиленовий трубопровід паралельно діючому для максимального комфорту мешканців будинку і мінімізації часу відсутності водопостачання у квартирах. Також був виконаний профілактичний ремонт каналізації», - повідомив Валерій Харлан.

Він зазначив, що на період проведення робіт усі працівники КП «Харківводоканал» мають необхідні засоби індивідуального захисту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини