У Харкові приступили до розробки єдиного проїзного на міський електротранспорт
20 січня 2016 17:43 Інфраструктура
У Харкові приступили до розробки єдиного проїзного на міський електротранспорт Концепцію системи оплати проїзду в міському електричному транспорті Харкова «Електронний квиток» прийняли сьогодні, 20 січня, на засіданні виконкому.

Як повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов, прийняття цієї концепції дає старт для впровадження єдиного проїзного на тролейбус, трамвай і метро.

«Розробка концепції - це перший етап роботи. Наступним етапом стане розробка технічного завдання, для чого потрібні позабюджетні кошти. Ми не можемо назвати конкретних термінів реалізації проекту, але ми хочемо це зробити в нинішньому році. Для впровадження проекту єдиного проїзного створена робоча група, до якої входять фахівці з різних сфер і галузей. Робота над цим проектом йде за графіком», - підкреслив Євген Водовозов.

За словами віце-мера, система єдиного проїзного квитка дозволяє впровадити ті системи лояльності, які існують в інших країнах Європи, тому для розробки тарифних планів і системи лояльності мерія планує звернутися до компаній, які працювали в цій сфері у великих європейських містах.

За словами Євгена Водовозова, наскільки популярна система електронного квитка, можна бачити на прикладі метрополітену, оскільки за роки існування цієї системи було випущено близько 2 млн карт.

Як повідомив під час засідання виконкому директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, впровадження єдиного квитка не спричинить за собою витрат з боку транспортних підприємств і підвищення вартості проїзду.

Друкувати
Останні новини