У Харкові придбають пожежну техніку для роботи у центральній частині міста
20 вересня 2021 11:53 Місто
У Харкові придбають пожежну техніку для роботи у центральній частині міста Міська влада виділить кошти на придбання невеликих пожежних машин, які будуть обслуговувати центральну частину Харкова.

Про це сьогодні, 20 вересня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов на зустрічі з рятувальниками Київського районного відділення Державної служби з надзвичайних ситуацій в Харківській області.

За його словами, при формуванні бюджету на наступний рік міська влада готова закласти кошти на зміцнення матеріально-технічної бази відділення.

«Я дуже хочу, щоб наша співпраця була результативною. Сьогодні ми обговорювали, що вам необхідні невеликі пожежні машини. Ви працюєте в центральній частині міста. Це і вузькі вулиці, і припарковані на узбіччях машини, які ускладнюють проїзд великого пожежного транспорту. Я розумію, наскільки це важливо, тому у цьому питанні місто надасть підтримку», - зазначив Ігор Терехов.

Також у ході зустрічі секретар міськради привітав рятувальників з професійним свят, яке відзначалося у п'ятницю. Він подякував їм за самовіддану працю і вручив нагороди міськради.

Зазначимо, що з початку поточного року рятувальники підрозділу Київського району здійснили близько 460 виїздів, зокрема, понад 200 - на гасіння пожеж, а також провели понад 100 планових та близько 130 позапланових перевірок.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини