У Харкові презентували проєкт щодо профілактики залежностей у школярів
08 грудня 2021 16:54 Місто
У Харкові презентували проєкт щодо профілактики залежностей у школярів Національний проєкт із профілактики наркотичної та алкогольної залежностей, девіантної поведінки серед неповнолітніх «Відповідальність. Діти» було представлено сьогодні, 8 грудня, у мерії.

У заході взяли участь Харківський міський голова Ігор Терехов, представники Міністерства внутрішніх справ України, правоохоронних органів, заступники міського голови, директори профільних департаментів, громадськість.

Як зазначив Ігор Терехов, проблема наркотичної та алкогольної залежності актуальна для Харкова, тому позиція міської влади у питанні протидії розповсюдженню та вживанню наркотиків, а також роботі незаконних точок продажу алкоголю залишається незмінною.

«Цей проєкт є дуже своєчасним. Ми повинні системно підійти до вирішення цієї проблеми. Адже від того, наскільки ми будемо результативними, залежить здоров'я та життя людей, які ми зобов'язані зберегти. Тому я закликаю всіх консолідуватися навколо боротьби з наркотиками, навколо закриття так званих «наливайок». Спільними зусиллями ми зможемо навести лад у місті», - наголосив Ігор Терехов.

Як розповіла радник Міністра внутрішніх справ України Анна Міщенко, у лютому цей проєкт пілотує у Харкові та Харківській області, а з осені буде масштабовано на всю Україну. У проєкті буде задіяно близько 1 тис. шкіл регіону.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини