У Харкові презентували посібник для створення заявок на отримання грантів
23 листопада 2018 10:55 Місто
У Харкові презентували посібник для створення заявок на отримання грантів Ярмарок стартапів пройшов 22 листопада у науково-бібліотечному центрі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Під час заходу учасники обговорили, як із стартапу зробити успішний проект, як залучити бізнес до розробок вчених і які проекти реалізують в Харкові в майбутньому. Зокрема, для тих, у кого є ідея і потрібна підтримка для її реалізації, в місті створили науково-методичний посібник з написання грантових заявок. Книгу презентували на ярмарку стартапів.

Як зазначила організатор Ярмарку стартапів, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, посібник «Прикладні аспекти управління проектами в публічній сфері» - результат дворічної роботи школи соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School» при міській раді, яка абсолютно безкоштовна. Протягом 2,5 місяців близько 100 абітурієнтів можуть прослухати лекції, пройти практичні заняття і навчитися писати грантові заявки.

«По закінченню школи в місті проходить конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, переможці якого на реалізацію своїх проектів отримують фінансування з коштів міського бюджету - від 50 до 200 тис. грн. У нас є приклади, коли переможці конкурсу отримали допомогу з коштів Харківської міської ради, а потім - міжнародну підтримку в розмірі 50-60 тис. євро для розвитку своїх грантових проектів», - розповіла начальник управління.

Всі ці соціальні, економічні, наукові проекти, які перемогли в конкурсі і націлені на підняття іміджу міста Харкова, і були представлені на ярмарку.

Також там пройшла виставка стартапів провідних харківських вишів. Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що міська влада зацікавлена ​​у конструктивній співпраці інвесторів та науки для реалізації розробок харківських учених.

Зазначимо, що сьогодні, 23 листопада, в науково-бібліотечному центрі НЮУ ім. Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 84-а, 10 пов.) проходить Інноваційний форум, на якому відбудеться обговорення за темами: «Стратегія розвитку міста Харкова», «Офіс реформ як інноваційний продукт», «Енергоефективність в будівництві та енергозбереження», «Кластери та розумний розвиток економіки».

За підсумками форуму планується підписання Меморандуму про співпрацю між Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, вишами Харкова і науково-дослідними організаціями в сфері розвитку та впровадження інноваційних технологій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини