У Харкові презентували книгу про харківський період життя Олександра Довженка
01 квітня 2015 17:35 Культура
У Харкові презентували книгу про харківський період життя Олександра Довженка Презентація книги «Олександр Довженко: маловідомі cторінки» відбулася сьогодні, 1 квітня, в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.

Під час презентації автор книги, харківський кінокритик Володимир Міславський зазначив, що видання присвячене 120-річчю з дня народження видатного українського кінорежисера і розповідає про період життя Олександра Довженка з 1923 по 1926 роки, коли він жив і працював у Харкові. У книзі представлені маловідомі матеріали про його творчість.

Книга була видана за підтримки депутата Харківської міської ради, автора багатьох фотоальбомів із раритетними знімкам міста Габріела Михайлова. Він зазначив, що ця книга - данина пам'яті талановитому кінорежисеру та його творчості від усіх харків'ян.

«Велика честь для Харкова, що видатний український кінорежисер, людина-легенда жив і творив у нашому місті. Упевнений, що на сторінках книги ви більше дізнаєтесь про нього не тільки як про професіонала, але і як про людину. Ми повинні більше знати про нашу історію, нашу культуру та її героїв», - сказав Габріел Михайлов.

За словами організаторів заходу, місце проведення презентації було обрано не випадково. Саме в будинку на вул. Пушкінській, 62 проживав видатний кінорежисер, коли працював у Харкові. У цій будівлі, де зараз знаходиться Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, планується зробити кімнату-музей Олександра Довженка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини