У Харкові представлять китайський живопис
14 березня 2017 10:10 Культура
У Харкові представлять китайський живопис Міжнародна виставка китайського живопису «Мистецтво Чжень Шань Жень (Істина Доброта Терпіння)» пройде з 16 березня по 1 квітня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» (м-н Свободи, 5/1).

До експозиції увійшло 40 репродукцій робіт 12 художників з Австралії, Канади, США, Таїланду, Тайваню і Японії. В основному, оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «Ренесанс», кілька творів - тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.

Як зазначили організатори, виставка експонується з 2005 року і вже була представлена ​у більш ніж 80 країнах. Сюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла.

«Внутрішній зміст картин - це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва істинною непересічною цінністю», - кажуть організатори.

Зазначимо, що в Україні виставка проходить з 2009 року і вже експонувалася або експонуватиметься в Києві, Дніпрі, Львові, Краматорську, Миколаєві, Запоріжжі, Рівному, Вінниці, Херсоні, Одесі, Харкові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини