У Харкові працюють над розвитком «розумної» інфраструктури
24 травня 2021 16:36 Інфраструктура
У Харкові працюють над розвитком «розумної» інфраструктури Пілотний проєкт загальноміської системи датчиків, яка передбачає контроль за основними параметрами життєдіяльності міста, впроваджується на базі КП «Міськелектротранссервіс».

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 24 травня, відвідав КП «Міськелектротранссервіс». Він ознайомився з роботою диспетчерських центрів підприємства, а також поспілкувався з його працівниками.

«Це підприємство дуже багато робить для забезпечення життєдіяльності Харкова. Тут створено мініатюрний ситуаційний центр, який керує дорожнім рухом. Він працює над тим, щоб поліпшити трафік і запобігти пробки. Це дуже важливо, тим більше зараз, коли деякі магістралі міста, зокрема Московський проспект, частково закриті. Сьогодні ми разом обговорювали, як зробити трафік більш швидким», - зазначив після робочої зустрічі Ігор Терехов.

У свою чергу директор КП «Міськелектротранссервіс» Владислав Васенко нагадав, що на базі диспетчерського центру підприємства створюється Міський ситуаційний центр, який, крім контролю за дорожнім рухом, зможе взяти на себе інші питання щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Зокрема, зараз підприємством реалізується пілотний проєкт встановлення датчиків, за допомогою яких можна буде отримувати інформацію про температуру повітря і його вологість, про рівень вуглекислого газу, про наявність сторонніх забруднень тощо. Після успішного тестування такі датчики планують встановити в лікарнях і школах міста.

Також він зазначив, що функціонал системи буде розширятися, а отримана інформація в перспективі буде відображатися на єдиному електронному пристрої у керівництва міста, що дозволить більш ефективно управляти Харковом і більш оперативно реагувати на позаштатні ситуації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини