У Харкові посилять контроль за дотриманням маскового режиму
23 липня 2021 13:38 Місто
У Харкові посилять контроль за дотриманням маскового режиму Жителям міста наполегливо рекомендують носити захисні маски та дотримуватися інших санітарних норм у місцях загального користування.

Як зазначається у відповідному розпорядженні, за останні кілька днів в Харкові збільшилася кількість захворювань на COVID-19.

У зв'язку з цим, з метою мінімізації поширення коронавірусної хвороби в місті посилено контроль за обов'язковим дотриманням маскового режиму в громадських місцях. Так, харків'янам наполегливо рекомендують носити маски та дотримуватися соціальну дистанцію у торгово-розважальних центрах, на ринках, в закладах громадського харчування, на підприємствах побутового обслуговування, громадському транспорті та ін. В разі недотримання вимог до порушників застосовуватимуться адміністративні заходи.

Зокрема, буде посилено контроль за дотриманням маскового режиму в метрополітені, міському електротранспорті, на об'єктах транспортної інфраструктури. 

Також контроль за дотриманням протиепідемічних заходів (використання респіраторів або захисних масок) проводитиметься на підприємствах побутового обслуговування, торгівлі та громадського харчування.

Нагляд за дотриманням цих вимог здійснюватимуть співробітники поліції, і в разі виявлення порушень вживатимуться відповідні заходи.

Нагадаємо, що станом на 20 липня в Харкові було зареєстровано 13 нових випадків захворювання на коронавірус, а станом на 21 липня - вже 36 хворих.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини