У Харкові посадять близько 2 мільйонів квітів
23 квітня 2019 16:53 ЖКГ
У Харкові посадять близько 2 мільйонів квітів Висаджування різних квітів почалося в парках, скверах і на меморіалах Харкова.

Зокрема, сьогодні, 23 квітня, робочі СКП «Харківзеленбуд» приступили до оформлення чотирьох клумб навколо пам'ятника Тарасу Шевченку.

Як повідомила начальник виробничої дільниці СКП «Харківзеленбуд» Юлія Захарченко, біля підніжжя монумента вже давно посадили віолу, а тепер на секторах навколо пам'ятника з'являться альтернантера і червона петунія. З приблизно 9 тис. квітів створять тематичні малюнки - швидше за все гілки рослин. Завершити роботи планується протягом тижня, після чого почнуть оформлення квітника на алеї за пам'ятником, де посадять петунії, тагетис та ахирантес. Крім того, в саду Шевченка розпускаються червоні і жовті тюльпани, які ще місяць-півтора радуватимуть харків'ян і гостей міста.

Завтра комунальники почнуть висадку квітів на пр. Незалежності, біля пам'ятника засновникам Харкова. Там посадять зелений і червоний колеус, петунії та тагетис, всього - 20-30 тис. рослин.

Начальник виробничої дільниці зазначила, що всі ці квіти вимагають уваги та догляду. У спекотні дні їх поливають щодня, а при нормальній температурі - через день-два.

Як повідомив заступник директора СКП «Харківзеленбуд» Андрій Дронь, сьогодні в місті вже висаджено близько 30 тис. квітів. Озеленювачі прикрашають пам'ятники ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, меморіали загиблим у Другій світовій війні, а також центральні магістралі та вулиці міста, зокрема - пр. Гагаріна. Всього в Харкові планують посадити близько 2 млн квітів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини