У Харкові попрощалися з Сергієм Піліграммом
24 липня 2019 14:35 Місто
У Харкові попрощалися з Сергієм Піліграммом Церемонія прощання із заслуженим будівельником України, Почесним громадянином Харківської області, начальником управління з питань науки і інновацій КП «Харківводоканал» Сергієм Піліграммом відбулася сьогодні, 24 липня, в адміністрації підприємства.

У церемонії взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступники міського голови, голова Ради почесних громадян міста Харкова Михайло Пилипчук, ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова Володимир Бабаєв, колеги, представники будівельних та комунальних підприємств міста, ветеранських організацій, колектив підприємства, близькі, друзі та родичі.

Генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов висловив співчуття родині Сергія Піліграмма.

«Сьогодні ми прощаємося з активною і цілеспрямованою людиною, справжнім професіоналом і досвідченим керівником. Для багатьох співробітників нашого підприємства Сергій Сергійович був наставником. Під його керівництвом впроваджувалися нові технології з модернізації виробництва і підвищення надійності системи водопровідного господарства Харкова. Нехай добра і світла пам'ять про нього збережеться в наших серцях на довгі роки», - зазначив Віталій Панов.

Поховали Сергія Піліграмма на міському кладовищі №13.

Нагадаємо, Сергій Піліграмм помер 22 липня на 83-му році життя.

Довідка. Сергій Сергійович Піліграмм народився 4 грудня 1936 року в Хабаровську. Закінчив Харківський інститут комунального будівництва. Трудову діяльність розпочав каменярем, майстром, виконробом. Під його керівництвом у Харкові були побудовані важливі для Салтівського житлового масиву шляхопроводи і тролейбусна лінія, телевізійна вишка в районі Павлового Поля. З 1998 року - заступник генерального директора КП КГ «Харківкомуночиствод», до останнього часу - начальник Управління з питань науки та інновацій Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій КП «Харківводоканал». Був координатором діяльності всіх будівельних організацій під час ліквідації наслідків техногенної аварії на Диканівських очисних спорудах.

Професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Почесний громадянин Харківської області, має почесне звання «Заслужений будівельник України», нагороджений орденами «За заслуги» III і II ступенів, відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини