У Харкові понад 200 робочих очищають дахи від бурульок
08 грудня 2016 14:21 ЖКГ
У Харкові понад 200 робочих очищають дахи від бурульок 209 чоловік сьогодні, 8 грудня, очищають дахи будинків від бурульок та снігу.

Як повідомив заступник директора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Ігор Шкурко, бригади працюють по всьому місту. Робочі чистять покрівлі від снігу та збивають бурульки.

«Бригади працюють по всьому місту. Відразу ж виконуємо аварійні заявки. Чистимо арки, покрівлі, входи в під'їзди, збиваємо бурульки на кондиціонерах і дротах. По Харкову працює шість вишок. У день виконуємо близько 300 заявок. Наприклад, на цьому будинку по вулиці Кооперативній, 13/2 прибрали сніг з даху, тепер чистимо від бурульок», - повідомив Ігор Шкурко.

Найбільше роботи у бригад альпіністів в тих районах, де багато старих будівель з жолобами і звісами. За три останні дні від харків'ян надійшло 1,5 тис. заявок.

Готуються в місті і до потепління. У разі необхідності, підкреслив Ігор Шкурко, кількість робітників і техніки буде збільшено.

«Ми зараз максимально почистимо сніг з дахів, щоб коли потеплішає, він вниз лавиною не з'їхав. Працюємо в непростих умовах, спасибі робочим, які чистять вулиці від снігу, допомагають проїхати і нашій техніці», - сказав заступник директора підприємства.

Начальник управління КП «Жилкомсервіс» Руслана Колодна повідомила, що біля небезпечних будинків встановлюють огорожі, на під'їздах і фасадах вішають оголошення з проханням бути обережними.

«Ми просимо харків'ян бути уважними та обережними. Не заходити за сигнальні стрічки, не ходити під дахами, ставити машини подалі від будинків і дерев. Дотримуватися підвищеної обережності особливо гуляючи з дітьми», - підкреслила Руслана Колодна.

Заявки на очищення покрівлі від снігу та бурульок приймає інформаційно-диспетчерська служба «15-62».

Зазначимо, що бригади альпіністів Департаменту житлового господарства обслуговують будинки комунальної власності. А кооперативні будинки, будинки ОСББ, а також будівлі, які знаходяться в оренді або приватній власності, - очищати від льоду повинні балансоутримувачі. У разі, якщо вони цього не роблять, Департамент житлового господарства має право видати їм припис на прибирання криги. Штраф за недотримання Правил благоустрою міста передбачено у розмірі від 700 до 1300 грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини