У Харкові понад 20 тисяч чоловік вийшли на суботник
06 квітня 2019 10:59 ЖКГ
У Харкові понад 20 тисяч чоловік вийшли на суботник Загальноміський суботник проходить сьогодні, 6 квітня, у Харкові.

Харків'яни прибирають опале листя і сміття, фарбують огорожі, дитячі та спортивні майданчики і виконують інші роботи з благоустрою вулиць, парків і дворів в усіх районах міста.

Як повідомили в Департаменті комунального господарства, сьогодні в Харкові працівники комунальних підприємств, представники міськради і районних адміністрацій, харків'яни упорядковують зупинкові павільйони, місця розриттів, фарбують пішохідні огорожі, очищають опори від наклейок, миють світильники, обрізають крони дерев, чистять береги водойм, а також збирають сміття на безгоспних територіях і ліквідують несанкціоновані звалища. У прибиранні беруть участь понад 20 тис. осіб, у роботах задіяно понад 200 одиниць техніки. У планах на сьогодні - пофарбувати понад 2,2 тис. лавок, урн та інших елементів благоустрою.

Зокрема, у Карякіному саду сьогодні прибирають представники апарату Харківської міської ради - заступники міського голови, співробітники різних департаментів, а також низки комунальних підприємств, всього - близько 600 осіб.

Як повідомила заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі, традиційний весняний суботник дає старт благоустрою міста після зими.

«У нас була складна зима, і сьогодні вийшов весь колектив міської ради - всі департаменти, управління, комунальні підприємства, активні харків'яни, щоб привести місто до ладу. Нас хвилює результат роботи, а це - гарне і чисте місто», - зазначила Тетяна Чечетова-Терашвілі.

Також на прибирання Карякіного саду вийшли представники молодіжного руху. Заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко зазначив, що в їх числі - лідери молодіжних організацій та чемпіони з різних видів спорту.

«Вони завжди з нами. Хтось проходить сім'ями, з дітьми, друзями. Це класно. Завжди відгукуються і разом з нами прибирають Харків. Сьогодні вони приєдналися до суботника й на вулицях Алчевських, Клочківській та інших локаціях», - розповів Костянтин Лобойченко.

У Департаменті комунального господарства зазначили, що також сьогодні буде наведений лад у скверах Покровському, Тракторобудівників, в районі вул. Біблика, 13, а також парки імені Маяковського, «Зустріч» та інші об'єкти зеленого господарства. На Меморіалі Слави висаджують квіти.


Друкувати
Останні новини