У Харкові покращують систему зливової каналізації
19 березня 2021 14:57 ЖКГ
У Харкові покращують систему зливової каналізації У КП «Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації» планують виконати низку робіт з реконструкції та будівництва колекторів зливової каналізації.

Про це сьогодні, 19 березня, на засіданні постійної комісії з питань екологічної політики Харківської міської ради повідомив директор КП «КВЗК» Олександр Докучаєв.

За його словами, у планах на 2021 рік - реконструкція існуючої та будівництво нової ділянки колектора по вул. Буковій, реконструкція зливової каналізації по Салтівському шосе (від пр. Тракторобудівників до р. Немишля), реконструкція частини Сичовського струмка для збільшення його пропускної здатності, реконструкція Жихор-Основ'янської водовідвідної системи (від пр. Гагаріна до вул. Агрономічної), колектора зливової каналізації через вул. Шевченка до р. Харків.

Також планується будівництво колекторів зливової каналізації по Мереф’янському шосе (від пр. Гагаріна до р. Уди), по бул. Нетеченському (від вул. Греківської до вул. Маріїнської), на перехресті пр. Любові Малої з Григорівським шосе до р. Уди, а також у районі МЖК «Інтернаціоналіст» (від ул. Семена Кузнеця до р. Лопань).

«Також необхідно будівництво нової Лопанській греблі та мереж зливової каналізації з очисними спорудами, а також виконати очищення річок на території міста», - розповів директор КП «КВЗК».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини