У Харкові почали розробляти план із вдосконалення транспортної системи
15 жовтня 2020 17:16 Співробітництво з міжнародними організаціями
У Харкові почали розробляти план із вдосконалення транспортної системи В рамках участі Харківської міської ради в проєкті «Інтегрований розвиток міст в Україні II», який фінансується урядами Німеччини та Швейцарії, почалася розробка Плану стійкої міської мобільності для міста Харкова.

Як повідомили в Департаменті по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами, сьогодні, 15 жовтня, пройшла перша установча зустріч у форматі онлайн з експертами Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), розробниками документа - компаніями «Dornier Consulting International» та «Egis International», а також фахівцями Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова і представниками Департаменту інфраструктури. Під час зустрічі були представлені основні цілі і завдання Плану, а також визначений графік його розробки.

Зазначимо, що План стійкої міської мобільності є інструментом стратегічного планування розвитку транспортних систем і формування транспортної політики міста. Основна мета документа - підвищення комфортності життя населення шляхом забезпечення його ефективними і доступними транспортними можливостями, підвищення рівня безпеки, забезпечення екологічності та енергоефективності транспорту та транспортної інфраструктури.

Довідка. Проєкт «Інтегрований розвиток міст України II» реалізується за фінансової підтримки Німецької урядової компанії «GIZ» та Швейцарського державного секретаріату економічних відносин «SECO». Його основною метою є поліпшення умов проживання в українських містах і вдосконалення політики міського розвитку в Україні, відповідно до Лейпцизької хартії сталого європейського міста і Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини