У Харкові почалася масштабна реконструкція Окружної дороги
17 березня 2021 13:46 Інфраструктура
У Харкові почалася масштабна реконструкція Окружної дороги Секретар міської ради Ігор Терехов сьогодні, 17 березня, проінспектував хід виконання ремонтних робіт на харківській Окружній дорозі.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрія Алексєєва, на ділянці від Олексіївки в бік Салтівки і в Роганському житловому масиві до ремонту вже стали, на інших ділянках - поки проводяться підготовчі роботи. Планується виконати капітальний ремонт 58 км Окружної дороги.

Також він зазначив, що в даний час розробляється проєкт встановлення на перехресті доріг з Черкаської Лозової і П'ятихаток світлофорного об'єкта, що дозволить знизити аварійність перехрестя. На початок жовтня світлофори будуть встановлені.

Ігор Терехов зазначив, що глобальна реконструкція Окружної дороги є дуже важливою для харків'ян, міста і його великої транспортної інфраструктури.

«Наприкінці минулого року я звернувся до керівництва «Укравтодору» та Президента України з приводу глобальної реконструкції Окружної дороги, і ця ініціатива була підтримана. Необхідні тендерні процедури проведені, і в даний момент дорожники вже стали до ремонтних робіт. Дорога, звичайно, знаходиться в жахливому стані. Її фактично не існує, це якийсь лабіринт і випробування для машин. Однак ця дорога - важлива частина транспортної інфраструктури Харкова», - підкреслив Ігор Терехов.

За його словами, щоб в місті уникнути заторів, Окружна дорога повністю перекриватися не буде, ремонтні роботи проводитимуться частинами. Реалізація цього проєкту розрахована на два роки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини