У Харкові побудують гуртожитки для вимушених переселенців
18 лютого 2021 16:47 Місто
У Харкові побудують гуртожитки для вимушених переселенців Три гуртожитки для вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей планується побудувати на місці модульного містечка в Харкові.

Про це сьогодні, 18 лютого, під час робочої поїздки в модульне містечко повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Зараз в містечку живуть 196 осіб, зокрема 78 дітей і 27 людей з інвалідністю. Багато сімей отримують соціальну допомогу і не можуть орендувати або придбати житло, навіть беручи участь у міській житловій програмі.

Ігор Терехов зазначив, що місто буде вирішувати цю проблему. На території модульного містечка планується побудувати гуртожитки на умовах співфінансування - 30% суми буде виділено з міського бюджету, решта - з державного.

«Свого часу разом з німецькою компанією «GIZ» ми першими в Україні побудували модульне містечко для переселенців, але воно було розраховане на п'ять років. На жаль, конструкція приходить у непридатність, і нам потрібно створити для людей комфортні умови. Тут живуть люди, які потребують соціального захисту, люди з інвалідністю, сім'ї з дітьми. За ці роки в містечку народилося 30 дітей. Розраховуємо якомога швидше отримати кошти і стати до роботи», - сказав Ігор Терехов.

Також під час зустрічі жителі модульного містечка скаржилися на високі тарифи, оскільки їм доводиться використовувати в побуті тільки електричні прилади. Ігор Терехов запропонував побудувати у нових гуртожитках автономні газові котельні, що дозволить істотно економити на оплаті комунальних послуг.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини