У Харкові по субсидії звернулося понад 110 тисяч сімей
21 жовтня 2015 14:41 Суспільство
У Харкові по субсидії звернулося понад 110 тисяч сімей 110,5 тис. справ з оформлення субсидій знаходяться в роботі в 9-ти районних управліннях праці та соціального захисту населення міста Харкова.

Про це сьогодні, 21 жовтня, на прес-конференції в прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. За її словами, з загальної кількості спарв 57 тис. - це справи тих громадян, які звернулися за призначенням субсидій вперше.

«Доступність субсидій зросла більш ніж удвічі. Співробітниками соцуправлінь оброблено практично 90% справ. Але цей показник відносний, наприклад, сьогодні ми приймемо ще близько 1,5 тис. справ і понад 1 тис. істигнемо обробити. Кількість справ для нарахування субсидій постійно зростає», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

При цьому віце-мер підкреслила, що це велике навантаження на працівників районних управлінь, враховуючи те, що вони також займаються оформленням пільг, роботою з вимушеними переселенцями (ними зареєстровано 107 тис. осіб, 40% з них нараховані грошові компенсації на проживання). Тому збільшення штату співробітників управлінь - це вкрай необоходимо умова. Віце-мер зазначила, що на роботу ще потрібно прийняти 130 співробітників, до тих 600, які працюють сьогодні в районних управліннях. Щоб підтримати співробітників управлінь соцзахисту, для оплати їх праці в надурочний час і у вихідні дні з міського бюджету були виділені додаткові кошти.

Також Світлана Горбунова-Рубан нагадала, що у зв'язку зі змінами в законодавстві з 1 липня пільги на оплату житлово-комунальних послуг перестали отримувати майже 50 тис. харків'ян. У той же час віце-мер зазначила, що вони не позбулися права на оформлення субсидії, якою може скористатися будь-яка сім'я, чиї доходи не дозволяють сплачувати за всі комунальні послуги.

Як зазначила Світлана Горбунова-Рубана, співробітники районних управлінь намагаються якнайшвидше опрацювати всі необхідні документи та надати заявникам відповідні квитанції. У той же час вона підкреслила, що субсидія призначається з моменту звернення громадян у районні управління праці та соціального захисту. Віце-мер вибачилася перед харків'янами за можливі затримки з видачею нарахованих субсидій і зазначила, що квитанції жителям міста допомагають розносити і співробітники КП «Жилкомсервіс», і волонтери, й учасники громадських робіт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини