У Харкові планують відкрити консульства Грузії, Латвії та Франції
18 грудня 2014 19:45 Міжнародне співробітництво
У Харкові планують відкрити консульства Грузії, Латвії та Франції Традиційний новорічний прийом для керівників дипломатичного корпусу, консульських установ та іноземних представництв відбувся сьогодні, 18 грудня, у Харківській міській раді.

Прийом відкрила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса вона привітала всіх присутніх. «України і, зокрема, Харкова торкнулися непрості політичні процеси, це відбилося на економіці і, як наслідок, на багатьох соціальних процесах. Але попри всі складнощі і проблеми Харків гідно вистояв і гідно пройшов через всі ризики і випробування, які були в 2014 році. І, незважаючи ні на що, міжнародна діяльність Харкова розвивається і зміцнюється. В травні 2015 року в Харкові пройде Генеральна Асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи, і, користуючись цією нагодою, ми маємо намір висунути Харків в якості головуючого міста на всю наступну каденцію», - повідомила Світлана Горбунова Рубан.

Вона також нагадала, що цього року в Харкові були відкриті Почесні консульства Азербайджану, Білорусі, Туреччини. А наступного року планується відкриття консульств Грузії, Латвії та Франції.

У святковому прийомі взяли участь представники консульств Азербайджану, Білорусі, Ізраїлю, Німеччини, Польщі, Росії, Туреччини.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини