У Харкові планують провести мітинг, міськрада - проти
20 квітня 2015 15:39 Місто
У Харкові планують провести мітинг, міськрада - проти Засідання погоджувальної комісії з розгляду повідомлень про проведення громадських, політичних та інших масових заходів пройшло сьогодні, 20 квітня, в міськраді.

Акцію-мітинг у зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, цін на продукти і товари першої необхідності, а також у зв'язку з прийняттям законопроекту про заборону комуністичної символіки запланувала провести громадська організація «Трудова Харківщина».

Як зазначив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, в умовах складної ситуації в країні проводити мітинги небезпечно, особливо напередодні травневих свят. Він підкреслив, що мітинг не обмежується числом заявлених учасників, людей приходить більше, відповідно, між ними, як представниками різних політичних партій і просто людьми з різними точками зору, можуть виникнути розбіжності. Це ж, у свою чергу, може призвести до провокацій.

Представники Служби безпеки України та ГУ МВС України в Харківській області підтримали міську владу. За їхніми заявами, допустити масові заходи сьогодні - значить створити загрозу терористичних актів. Крім того, СБУ надіслала звернення до міської ради, де сказано про заборону проведення будь-яких неофіційних заходів з 20 квітня до 10 травня.

За підсумками засідання погоджувальна комісія прийняла рішення передати клопотання про недопущення проведення акції в суд, де і буде прийнято остаточне рішення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини