У Харкові планують автоматизувати систему оплати за паркування
13 серпня 2018 13:05 Місто
У Харкові планують автоматизувати систему оплати за паркування Автоматизовану систему контролю оплати вартості послуг з паркування транспортних засобів планують впровадити у Харкові.

Про це сьогодні, 13 серпня, на постійній комісії з питань транспорту, зв'язку та екології Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту територіального контролю Юлія Агафонова.

За її словами, впровадити на території населених пунктів таку автоматизовану систему рекомендується Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», який почне діяти з 27 вересня.

Нова система дозволить контролювати дотримання правил зупинки транспорту, стоянки, паркування. Вона акумулюватиме інформацію про надходження оплати за парковку, а також передбачає фото- і відеофіксацію правопорушень.

«Рішення, яке ми виносимо на сесію, дає можливість розробити цю систему, визначає порядок і умови її впровадження на території міста», - зазначила Юлія Агафонова і повідомила, що поки фахівці визначають, скільки необхідно встановити спеціальних автоматів у місті. 

Зазначимо, що рішення на найближчу сесію міської ради, яка відбудеться 22 серпня, підготовлене Департаментом територіального контролю, Департаментом інфраструктури та Департаментом реєстрації. 


Друкувати
Останні новини