У Харкові після війни курсуватимуть електробуси
16 травня 2022 12:48 Інфраструктура
У Харкові після війни курсуватимуть електробуси Створити нову транспортну логістику та оновити парки рухомого складу мають намір у Харкові.

Як повідомив сьогодні, 16 травня, журналістам Харківський міський голова Ігор Терехов, стоїть завдання – охопити транспортом усі мікрорайони, включаючи нові, які будуть збудовані.

За його словами, у планах міста – закупити для Харкова електробуси, щоб місто першим у країні запустило цей сучасний та екологічний вид транспорту.

«Я хочу, щоб харків'яни їздили на зручному новому транспорті. Якщо трамваї, то «Штадлер», якщо автобуси - то електробуси, якщо тролейбуси, то з автономним ходом. Наше місто завжди відрізнялося комфортом, затишком та красою», - зазначив міський голова.

Також Ігор Терехов підкреслив, що об'єкти критичної інфраструктури повинні перебувати у комунальній власності. Так, завдяки комунальним автобусам харків'яни могли отримувати гуманітарну допомогу, а сьогодні, з дня запуску громадського транспорту, перші два тижні проїзд буде безкоштовним.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини