У Харкові підготовлено майже 1,5 тисячі укриттів
24 лютого 2015 16:48 Місто
У Харкові підготовлено майже 1,5 тисячі укриттів Понад 1 тис. укриттів в житлових будинках і понад 300 колишніх протирадіаційних укриттів вже очищені для подальшої експлуатації на випадок надзвичайних ситуацій у місті Харкові.

Як повідомив сьогодні, 24 лютого, під час наради з підготовки укриттів директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, на сьогоднішній день в місті очищені від сміття і приведені до ладу 1158 найпростіших укриттів, які знаходяться в підвалах житлових будинків. До 16 березня планується підготувати ще близько 1,5 тис. таких укриттів. Всього в Харкові налічується 2668 таких підвальних і цокольних приміщень у житловому фонді міста, розрахованих на 964 тис. чоловік.


«Тепер ми переходимо до робіт з освітлення підвальних приміщень, ремонту перил та сходів», - підкреслив Роман Нехорошков.

Крім того, за інформацією Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту, також виконані роботи з підготовки 341 найпростішого укриття на 144 тис. чоловік. Раніше ці захисні споруди були в статусі протирадіаційних укриттів, з 1993 року всі вони поступово були переведені в статус найпростіших. У департаменті зазначили, що такі укриття розраховані на перебування в них людей на 4-5 годин, укриття в будинках комунальної власності - на 1,5-2 години.

Також у місті визначені 29 станцій КП «Харківський метрополітен», в яких можна розмістити близько 145 тис. жителів, а також переходи станцій метро, ​​де зможуть перебувати 46 тис. чоловік. Крім того, визначено 11 об'єктів подвійного призначення, які можна використовувати додатково для укриття 12 тис. 798 чловік.

Нагадаємо, що також в місті є укриття, які перебувають на балансі підприємств і організацій. Вони повинні забезпечувати безпеку, в першу чергу, працівників підприємств. Відповідальність за їх утримання несуть підприємства.

Зазначимо, сьогодні у міській раді пройшла нарада з підготовки укриттів за участю керівників комунальних підприємств, департаментів та районних адміністарції. Провів нараду заступник міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини