У Харкові першокласники навчатимуться у нових кабінетах
28 серпня 2019 14:28 Освіта
У Харкові першокласники навчатимуться у нових кабінетах На оснащення перших класів «Нової української школи» з державного бюджету і бюджету міста Харкова у 2019 році було виділено 29 млн грн.

Про це сьогодні, 28 серпня, на щорічній міській конференції педагогічних працівників повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, цього року до школи підуть 14 тис. першокласників. У новому навчальному році всі перші класи будуть обладнані за новими стандартами. У кожній школі, у кожному першому класі встановлять обладнання, яке допоможе дітям освоїти програму нової української школи.

«Рік тому першокласники почали навчання за новими державними стандартами. Онлайн-курси, семінари та тренінги з успіхом освоїли всі педагоги, які викладають у початкових класах. У всіх установах створений новий освітній простір з використанням IT-технологій, мультимедійних засобів, сучасного дидактичного обладнання, нових меблів. До 1 вересня на 90-95% перші класи отримають усе необхідне. Якщо раптом десь постачальники підведуть, за перший тиждень місяця комплектація буде повною», - повідомила Ольга Деменко.

Директор департаменту зазначила, що вчора у школах почали проводити профілактичні медичні огляди. Усі діти, які здорові і почуваються добре, розпочнуть заняття 2 вересня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини