У Харкові організували екскурсії для ветеранів у Шарівку та Пархомівку
23 листопада 2020 13:14 Міжнародне співробітництво
У Харкові організували екскурсії для ветеранів у Шарівку та Пархомівку
 Ветерани та представники громадських організацій Харкова безкоштовно відвідали Коротич, Пархомівку та Шарівку.

Безкоштовні екскурсії пройшли за маршрутами «Харків - Коротич - Пархомівка» та «Харків - Шарівка». У них взяли участь представники ради Харківської міської організації ветеранів, національно-культурних організацій і товариств та Асоціації багатодітних сімей «АММА». У кожній екскурсійній групі було по 25 осіб.

У Харківському аероклубі ім. В.С. Гризодубової екскурсанти побували всередині кабін літаків Ан-2 та гелікоптера Мі-2, а також відвідали музей авіації під відкритим небом, де дізналися історію та цікаві факти про бойову та цивільну авіацію різних часів. У Пархомівському художньому музеї ознайомилися з роботами Пабло Пікассо, Іллі Рєпіна, Каземира Малевича та Івана Айвазовського. У палацово-парковому комплексі «Шарівка» дізналися історію садиби кінця XIX століття та заспівали українських пісень.

Зазначимо, що заходи пройшли з дотриманням всіх карантинних норм та обмежень у рамках виконання Програми зміцнення позитивного міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва міста Харкова на 2018-2020 рр. Департамент міжнародного співробітництва продовжує роботу з проведення соціальних екскурсій для  жителів міста.

Теги:
Друкувати
Останні новини