У Харкові оголосили онлайн-конкурс талантів
22 вересня 2020 10:16 Культура
У Харкові оголосили онлайн-конкурс талантів Прийом заявок на онлайн-конкурс талантів «Yula Art Fest 2020» буде відкритий до 9 жовтня.

Як повідомили організатори, літній сезон фестивалю зібрав 217 учасників із 18 областей України, а також Молдови та Болгарії. Бажаючі взяти участь в осінньому сезоні можуть показати таланти у таких номінаціях: вокал (естрадний, народний, академічний та ін.); хореографія (сучасний, контемп, street dance, народний танець та ін.); інструментальний жанр (фортепіано, акордеон, духові, струнно-смичкові, струнно-щипкові інструменти та ін.); художнє читання, театральний жанр; оригінальний жанр; образотворче мистецтво (портрет, натюрморт, пейзаж та ін.); декоративно-прикладне мистецтво (довільний вибір). 

Заявки необхідно надіслати до 9 жовтня на електронну адресу: [email protected] Ознайомитися з докладною інформацією про участь і зареєструватися можна тут.

Переможців конкурсу оголосять 15 жовтня.

Фестиваль «Yula Art Fest 2020» - благодійний. Як повідомили організатори, конкурсанти мають право на виконання двох номерів в межах однієї номінації, але благодійний внесок за виконання другого номера складає 50%. Участь у додатковому напрямі також становить 50% від загального благодійного внеску.

Зазначимо, що захід пройде за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини