У Харкові обладнають нові кисневі точки і уклали договір на поставку кисню
19 жовтня 2021 13:24 Медицина
У Харкові обладнають нові кисневі точки і уклали договір на поставку кисню У місті уклали договір дарування на поставку кисню від ПАТ «Запоріжсталь» і обладнають в декількох лікарнях додаткові кисневі точки.

Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомила журналістам заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, зокрема, у міській клінічній лікарні №8 планують обладнати 60 точок з киснем. Сьогодні на 3-му поверсі медустанови, де знаходиться реанімація, почали проводити необхідні роботи.

«Кисень є. Ми робимо все, щоб облаштувати додаткові точки. У лікарні №8 через тиждень плануємо отримати 60 додаткових кисневих точок, в лікарні №18 продовжуємо проводити киснепровід. Ми постійно, щоденно цим займаємося», - підкреслила віцемер.

Також вона зазначила, що ПАТ «Запоріжсталь» на умовах дарування надаватиме Харкову необхідну кількість тонн кисню на добу.

Світлана Горбунова-Рубан також повідомила, що всього в міських лікарнях функціонує 1 540 ліжок для хворих на коронавірус. Обладнано 719 кисневих точок, працюють 1 088 концентраторів. На стаціонарному лікуванні зараз перебувають 1 145 осіб, на кисневій підтримці - 771 пацієнт, у відділеннях інтенсивної терапії та реанімації - 92 людини, з яких 52 хворих - на апаратах штучного дихання. Впродовж минулої доби було госпіталізовано 58 людей.

«У минулі дні було 130, 137 госпіталізованих, на сьогодні - 58», - підкреслила заступник міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини