У Харкові обговорюють сучасні методи лікування шкірних і венеричних захворювань
21 листопада 2019 13:27 Медицина
У Харкові обговорюють сучасні методи лікування шкірних і венеричних захворювань Науково-практична конференція «Досягнення і перспективи у сучасній дерматовенерології: європейський та український досвід, взаємодія науки і практики» відкрилася сьогодні, 21 листопада, у конференц-залі ОСК «Металіст».

У заході беруть участь близько 400 лікарів-дерматовенерологів і суміжних фахівців (сімейні лікарі, косметологи, акушери-гінекологи, урологи) з різних регіонів України.

Цього року конференція присвячена 95-річчю ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України». З ювілеєм колектив медзакладу привітала заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

«Священний обов'язок держави робити все, щоб у нашій країні наука розвивалася, незважаючи ні на що. Щоб ті клініки, які є в наших науково-дослідних інститутах, працювали і відкривали нові методики лікування різних захворювань. Я бажаю нашому інституту розвитку і комфортного існування, з точки зору і умов праці, і тих досліджень, які вони проводять, а також великої поваги від держави і пацієнтів, яких вони лікують», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

Віце-мер вручила директору Інституту дерматології та венерології НАМН України Яніні Кутасевич і його співробітникам Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради та Подяки міського голови. Також керівник установи була нагороджена орденом «Слобожанська слава».

Під час конференції медики обговорять сучасні методи діагностики, лікування хронічних дерматозів і впровадження передових технологій, розвиток косметології в Україні, стан діагностики та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, тощо.

Серед учасників форуму - міжнародний гість, заступник директора «Національного науково-дослідного центру дерматології і венерології» Грузії Олег Квлівідзе.

«Я добре знайомий з роботою вашого інституту. Востаннє був у Харкові 10 років тому, і з того часу рівень роботи установи якісно зріс. Сьогодні я бачу багато молодих і кваліфікованих колег з цікавими доповідями. У рамках конференції я висвітлюватиму тему захворювання рідкісними дерматозами, яка сьогодні дуже актуальна, оскільки доступ лікування до таких пацієнтів максимально обмежений, і інформація про такі захворювання у лікарів - мінімальна», - зазначив Олег Квлівідзе.

Як повідомив завідувач відділом інфекцій, що передаються статевим шляхом, Інституту дерматології Гліб Бондаренко, на форумі фахівці презентують нові методики лікування статевих інфекцій.

«Ми працюємо над тим, щоб кількість подібних захворювань неухильно зменшувалася. І нам це вдається. Наприклад, за рік в Україні зафіксовано 10 тис. захворювань на сифіліс, і в масштабах країни це небагато. Проте ми розробляємо нові методи лікування, адже не секрет, що до антибіотиків поступово розвивається звикання, тому необхідні шукати нові препарати для лікування цих захворювань», - зазначив Гліб Бондаренко.

Також учасники форуму розглянуть наукові досягнення у галузі дерматології молодих вчених. Завершиться науково-практична конференція 22 листопада.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини