У Харкові обговорять питання безпеки дітей
31 січня 2018 10:26 Анонс
У Харкові обговорять питання безпеки дітей Нарада «Шляхи підвищення ефективності реалізації гарантій безпеки дітей в умовах змін сучасності» пройде 1 лютого у малій залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7, 2 пов.).

Захід пройде під головуванням заступника міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлани Горбунової-Рубан, за участю представників народних депутатів України, Уповноваженого Президента України з прав дитини, Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України.

Мета заходу - розробка пропозицій для внесення доповнень до законодавства України в сфері захисту прав дітей, недопущення фактів порушення їхніх прав, свобод, попередження жорстокого поводження з ними або загрози його вчинення.

У нараді також візьмуть участь представники Апеляційного суду Харківської області, Головного територіального управління юстиції в Харківській області, ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіціі, постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я, служби у справах дітей Харківської облдержадміністрації, заступники голів райадміністрацій Харкова з соціальних і гуманітарних питань, представники структур міськради, діяльність яких пов'язана з дітьми.

Початок наради - о 14:00.

Організатор заходу - Департамент служб у справах дітей Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини