У Харкові нарощують потужності для боротьби з коронавірусом
06 липня 2021 11:38 Медицина
У Харкові нарощують потужності для боротьби з коронавірусом У місті збільшили кількість бригад для проведення вакцинації і готують лікувальні установи до можливої нової хвилі коронавірусної інфекції.

Про це сьогодні, 6 липня, на робочій нараді в Харківській міській раді повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, зараз ліжка для хворих на коронавірус заповнені на 20%: на 27% - у Міській клінічній багатопрофільній лікарні №17, на 26% - в Міській клінічній лікарні №13, на 5,5% - у Міській клінічній багатопрофільній лікарні №25. Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що, незважаючи на зниження рівня захворюваності, лікувальні установи готують до нової можливої хвилі COVID-19. Зокрема, ведеться робота зі встановлення кисневих бочок і вирішуються інші нагальні питання.

Крім того, в місті прискорили темпи вакцинації і за тиждень практично подвоїли кількість щеплених людей.

«Збільшили кількість бригад до 42. Працюємо в дві зміни і у вихідні дні. Загалом провакцинували 44,7 тис. осіб. Відкрили електронні кабінети, і у людей стало більше можливостей для запису до лікаря», - повідомила віце-мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини