У Харкові купують нове обладнання для шкільних кабінетів
30 серпня 2019 15:45 Освіта
У Харкові купують нове обладнання для шкільних кабінетів У харківських школах за сучасними стандартами обладнали 43 навчальних кабінети.

Про це сьогодні, 30 серпня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, над модернізацією класів у місті працюють вже три роки. Зокрема, цього року обладнають 17 кабінетів.

«Ми купуємо цілі кабінети біології, хімії, математики, географії, фізики. Вони обладнані всім: меблями, інтерактивними дошками, мікроскопами, ноутбуками. Наприклад, у кабінеті біології вчителю не потрібні таблиці, не потрібно на пальцях пояснювати. Завдяки новому обладнанню все можна показати в динаміці, укрупнити який-небудь об'єкт буквально до клітинного рівня», - зазначила Ольга Деменко.

За її словами, в Харкові продовжать створювати сучасні умови освіти.

«Тільки цього року 16 школярів здобули перемоги на міжнародних олімпіадах і турнірах. Тому школи потрібно й надалі забезпечувати сучасними кабінетами та технікою», - сказала директор департаменту.

Ольга Деменко повідомила, що на минулій сесії міської ради були виділені додаткові кошти для закупівлю інтерактивних дощок для шкіл, де навчається багато дітей або які показують кращі результати на інтелектуальних турнірах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини