У Харкові кригу з покрівель будинків знімають понад 140 альпіністів
31 січня 2019 10:49 Оперативна інформація
У Харкові кригу з покрівель будинків знімають понад 140 альпіністів 146 альпіністів сьогодні, 31 січня, зчищають кригу, сніг і бурульки з дахів будинків.

Як повідомили в Департаменті житлового господарства, зокрема, в центральних Київському та Шевченківському районах працюють 85 осіб. Всього в роботах по всьому місту задіяно 11 автовишок.

31 січня в диспетчерську службу «15-62» надійшло 618 заявок на зняття бурульок і криги з виступаючих конструктивів і покрівель житлових будинків.

У департаменті зазначили, що перепади температур зовнішнього повітря ускладнюють проведення цих робіт, оскільки покрівлі покриті крижаною кіркою, а водостічні труби забиті льодом.

Крім того, часто з одного і того ж будинку кригу доводиться знімати по кілька разів. Зокрема, по вул. Клочківській, 186-б на водостічній трубі утворився намерзлий лід довжиною 3 м (за інформацією альпіністів, причина в тому, що мешканці самостійно встановили систему «Антилід»). За цією адресою наледь знімали за цю зиму вже кілька разів.

Як зазначили в Департаменті житлового господарства, з метою забезпечення безпечного пересування пішоходів фахівці ділянок КП «Жилкомсервіс» огородили 8 тис. 919 потенційно небезпечних ділянок, розвісили більше 10 тис. попереджувальних написів і банерів на фасадах і під'їздах житлових будинків. Проведення цих робіт триває.

«Звертаємо увагу, що у зв'язку з потеплінням відбувається неконтрольований схід снігу і льоду з покрівель будинків, в зв'язку з чим нагадуємо жителям про дотримання обережності під час руху в потенційно небезпечних місцях, просимо не паркувати автомобілі поблизу житлових будинків», - зазначили в Департаменті житлового господарства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини