У Харкові хочуть утеплити багатоповерхівки за проектом американців
08 червня 2017 16:32 ЖКГ
У Харкові хочуть утеплити багатоповерхівки за проектом американців Міська влада має намір реалізувати з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) пілотний проект з утеплення житлових будинків.

Про це сьогодні, 8 червня, на засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та екології Харківської міської ради повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

Він нагадав, що Харківська міська рада співпрацює з USAID у рамках проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

«Агентство залучило фахівців, які роблять розрахунки щодо того, яку можна отримати економію в споживанні тепла і електроенергії. Для проведення розрахунків ми запропонували їм кілька типових будинків в п'ять, дев'ять, дванадцять і шістнадцять поверхів, які найбільш поширені в Харкові і де встановлені загальнобудинкові прилади обліку тепла. Американські колеги запропонують нам проект, суть якого полягає в тому, щоб модернізувати житлові будинки для отримання максимального ефекту економії теплових і енергоресурсів. Якщо результати пілотного проекту нас влаштують, то далі ми займатимемося утепленням будинків вже власними силами», - зазначив Роман Нехорошков.

За його словами, реалізація пілотного проекту почнеться ближче до кінця року. Подібний проект USAID реалізувало вже в 27 містах.

Друкувати
Останні новини