У Харкові хочуть провести конкурс підприємців
19 квітня 2021 18:36 Економіка
У Харкові хочуть провести конкурс підприємців Молодіжна рада при Харківському міському голові пропонує реалізувати три проєкти для підтримки підприємців у Харкові.

Про це сьогодні, 19 квітня, на засіданні робочої групи, створеної для підтримки підприємців, повідомив глава Молодіжної ради при Харківському міському голові Дмитро Давідьянц.

За його словами, перший проєкт орієнтований на підприємців, які тільки починають свою справу.

«Це довідник, який постійно розширюється. У ньому є інформація про те, які є міські проєкти, кредитні програми, електронні сервіси та інші можливості партнерів. Там будуть зібрані ключові стейкхолдери і розказано, яку підтримку вони надають. Також ми можемо залучити партнерів, які дадуть безкоштовні ваучери на комерційні заходи. Наприклад, «Дія.Бізнес» може провести безкоштовні майстер-класи, ще одна компанія - організувати безкоштовний день у коворкінгу тощо», - розповів Дмитро Давідьянц.

Другий проєкт, за його словами, передбачає створення двотижневої освітньої програми, щоб підприємці навчилися працювати в мережі, могли легше знайти нові ринки збуту і т.п. За його словами, є IT-компанії і веб-студії, які можуть безкоштовно навчити і дати необхідні інструменти для розвитку бізнесу.

Третій проєкт - це конкурс підприємця. Дмитро Давідьянц зазначив, що підприємці можуть подати заявки на участь у конкурсі, експертна комісія обере найкращих, і переможці будуть нагороджені міською радою. Таким чином, можна буде обрати кращих роботодавців, які створили багато робочих місць, компанії, які вийшли на міжнародні ринки, і показати соціально орієнтований бізнес, який багато робить для розвитку Харкова.

Глава Молодіжної ради зазначив, що ці три ініціативи можна реалізувати протягом трьох місяців. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини