У Харкові інспекція з паркування працюватиме і у вихідні дні
18 серпня 2021 14:29 Інфраструктура
У Харкові інспекція з паркування працюватиме і у вихідні дні Інспекція з паркування змінила графік роботи і тепер працюватиме і у вихідні й святкові дні.

Про це сьогодні, 18 серпня, на брифінгу повідомив начальник відділу правового забезпечення Департаменту територіального контролю і земельних відносин Олексій Бруслик.

За його словами, раніше контроль за дотриманням правил зупинки, стоянки та паркування транспорту інспектори здійснювали лише у будні дні. Однак відповідно до результатів моніторингу, проведеного департаментом, харків’яни та гості міста найчастіше правила дорожнього руху порушують саме у вихідні. Тому було прийнято рішення змінити графік роботи інспекції, який вступить в дію вже 21 серпня.

«Інспектори працюватимуть на локаціях, які у вихідні та святкові дні користуються найбільшою популярністю серед харків’ян. Зокрема, часте порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспорту відбувається біля парку Горького, саду імені Шевченка та міських ринків. Автомобілісти паркуються на місцях зупинки громадського транспорту, що ускладнює його рух. Крім того, це заважає іншим автомобілям, пішоходам та захаращує головні артерії міста», - зазначив Олексій Бруслик. 

Також він підкреслив, що міська влада постійно працює над створенням у Харкові додаткових місць для паркування. Зокрема, вчора у саду ім. Шевченка повноцінно запрацював багаторівневий паркінг, у будівлі якого розміщено 200 паркувальних місць, а на прилеглій території - ще 70.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини