У Харкові формують плани з ремонту покрівель
19 березня 2019 16:15 ЖКГ
У Харкові формують плани з ремонту покрівель У Харкові в 2019 році планується відремонтувати покрівель не менш, ніж торік.

Про це сьогодні, 19 березня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міськради повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, в 2018 році було виконано поточний ремонт покрівель на 880 будинках (загальна площа робіт - близько 200 тис. кв. м). На ці цілі було направлено 76,2 млн грн, що становить близько 35% обсягу фінансування поточного ремонту будинків. Капітальний ремонт покрівель торік виконали на 106 житлових будинках (загальна площа - 62 тис. кв. м) на суму близько 48 млн грн. 

Роман Нехорошков зазначив, що зараз, при узгодженні з районними адміністраціями, формуються плани ремонтних робіт на поточний рік, для цього працівники КП «Жилкомсервіс» та представники підрядних організації обстежують житловий фонд.

«Імовірно, що цього року в місті відремонтують таку ж кількість покрівель, як і в минулому. Хоча зима була досить складною, випало багато снігу, і ми отримали багато заявок на ремонт. Тому плани і обсяги як з поточного, так і з капітального ремонту, можливо, будуть переглянуті», - зазначив директор департаменту.

Друкувати
Останні новини