У Харкові фінал чемпіонату світу з «Dota 2» подивилися більше 400 городян
27 серпня 2019 10:02 Суспільство
У Харкові фінал чемпіонату світу з «Dota 2» подивилися більше 400 городян Понад 400 харківських фанатів гри «Dota 2» зібралися 25 серпня в кінотеатрі «Київ», де проходила трансляція фіналу чемпіонату світу з цієї киберспортівної дисципліни.

Гості заходу взяли участь у вікторинах, розіграшах, а також косплей-шоу.

«Ми будемо розширювати цей рух, оскільки бачимо, що попит на подібні заходи дуже високий. Також у нас у планах - створення спільно з нашими друзями з Одеси єдиної платформи, яка об'єднає фанатів кіберспорту як Харкова, так і всієї України», - підкреслила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

Нагадаємо, 25 серпня в Шанхаї (Китай) завершився фінал чемпіонату світу з «Dota 2» «The International 2019». Переможцем змагань стала європейська команда «OG», яка у фіналі з рахунком 3:1 обіграла команду «Team Liquid». Загалом у турнірі взяли участь 18 кращих команд світу.

Організатор заходу - управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради спільно з представниками команди «SkillTeam» (Одеса) за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини