У Харкові до опалювального сезону підготовлено 87% житлових будинків
15 серпня 2018 11:48 ЖКГ
У Харкові до опалювального сезону підготовлено 87% житлових будинків У місті триває підготовка житлового фонду, об'єктів соціальної сфери та комунальних підприємств до опалювального сезону 2018-2019 рр.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 15 серпня, провів щотижневу нараду з підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період. У ній взяли участь заступники міського голови, представники райадміністрацій, профільних департаментів та комунальних підприємств.

В ході наради було зазначено, що підготовка шкіл, дитячих садків, медичних закладів, установ культури і спорту, а також житлового фонду йде за графіком.

На сьогоднішній день комплекс робіт з перевірки та ремонту систем центрального опалення, внутрішньобудинкових мереж гарячого, холодного водопостачання та водовідведення виконаний у 87% житлових будинків.

«Ми плануємо найближчим часом завершити підготовку внутрішньобудинкових мереж житлового фонду і перейти на роботу з транзитних трубопроводів і магістралей. Активно співпрацюємо зі Світовим банком з установки індивідуальних теплових пунктів та в інших напрямках», - зазначив перший віце-мер.

Крім того, триває підготовка мереж КП «Харківводоканал», транспортні підприємства упорядковують депо, рухомі склади, дорожні служби виконують ремонт доріг. Зокрема, до зими планується відновити понад 200 внутрішньоквартальних доріг.

«Також купується посипний матеріал, у нас є техніка для роботи в зимовий період. З усіх питань, які розглядалися на минулих нарадах, роботи виконані в повному обсязі, що дозволить нам підготуватися до зими на досить хорошому рівні», - сказав Ігор Терехов.

Він звернув увагу підприємств на прибирання снігу на виходах зі станцій метро. Перший віце-мер доручив провести нараду з представниками міських ринків, на якому обговорити питання прибирання їхніх територій, зокрема місць паркування, щоб уникнути колапсів у негоду.

Нагадаємо, що за рахунок кредитних ресурсів Світового банку в Харкові замінять понад 6,7 км магістральних тепломереж, а в житлових будинках - 250 теплових рамок.

Також до початку нового опалювального сезону будуть закуплені чотири нові прибиральні автомобілі «Глобус».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини